CDSA39Y2WF
ChromeLED
Prodotto No:
CDSA39Y2WF
Produttore:
ChromeLED
Descrizione:
DISPLAY 7SEG 0.39" SGL YELLOW 10
In magazzino : 3
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Color Yellow
Current - Test 10mA
Size / Dimension 0.551" H x 0.295" W x 0.276" D (14.00mm x 7.50mm x 7.00mm)
Millicandela Rating 92mcd
Product Status Active
Series -
Power Dissipation (Max) 70mW
Common Pin Common Anode
Package / Case 10-DIP
Number of Characters 1
Display Type 7-Segment
Digit/Alpha Size 0.39" (10.00mm)
Mfr ChromeLED
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2V