Casa / TVS Diodes / CDSOD323-T18L
minImg
CDSOD323-T18L
Bourns Inc.
Prodotto No:
CDSOD323-T18L
Produttore:
Bourns Inc.
Pacchetto:
SOD-323
Descrizione:
TVS DIODE 18VWM 45VC SOD323
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 8A (8/20µs)
Applications HDMI, USB OTG
Capacitance @ Frequency 1pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 20V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 350W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45V (Typ)
Package / Case SC-76, SOD-323
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 18V