Casa / TVS Diodes / CDSOD323-T36SC
minImg
CDSOD323-T36SC
Bourns Inc.
Prodotto No:
CDSOD323-T36SC
Produttore:
Bourns Inc.
Pacchetto:
SOD-323
Descrizione:
TVS DIODE 36VWM 75VC SOD323
In magazzino : 87301
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 5A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 35pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 40V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 75V (Typ)
Package / Case SC-76, SOD-323
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 36V