CDSOT23-T12
Bourns Inc.
Prodotto No:
CDSOT23-T12
Produttore:
Bourns Inc.
Pacchetto:
SOT-23-3
Descrizione:
TVS DIODE 12VWM 25.9VC SOT23-3
In magazzino : 11730
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 21A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 150pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 13.3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 500W
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-23-3
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 25.9V
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 12V