CDV30FH152FO3
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Prodotto No:
CDV30FH152FO3
Descrizione:
MICA
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.870" (22.10mm)
Tolerance ±1%
Lead Spacing 0.437" (11.10mm)
Voltage - Rated 1.5 kV
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.780" L x 0.280" W (19.80mm x 7.10mm)
Product Status Active
Series CDV30
Package / Case Radial
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 1500 pF