CENB1121A2412F01
SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Prodotto No:
CENB1121A2412F01
Descrizione:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W
Guida per l'utente
Polarization -
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector DIN, 5 Pin
Approval Agency CE, cULus
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 8.36" L x 2.65" W x 1.74" H (212.4mm x 67.4mm x 44.3mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 5A
Series CENT1121 (120W)
Power (Watts) 120 W
No Load Power Consumption 500mW (Max)
Cord Length 59" (1.50m)
Region Utilized International
Efficiency Level V
Voltage - Output 24V
Mfr SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC