CEP125-0R6NC-D
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
CEP125-0R6NC-D
Descrizione:
FIXED IND 680NH 20.4A 1.5MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 20.4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.220" (5.60mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 20.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.5mOhm Max
Inductance 680 nH