CEP12D38-1R0MC
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
CEP12D38-1R0MC
Descrizione:
FIXED IND 1UH 11.5A 6 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 14.8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 11.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 6mOhm Max
Inductance 1 µH