CF1/4CT52R150J
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
CF1/4CT52R150J
Descrizione:
RES 15 OHM 5% 1/4W AXIAL
In magazzino : 15454
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.240" L (2.30mm x 6.10mm)
Temperature Coefficient -450/ +350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 15 Ohms
Series CF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W