CF12GB390R
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
CF12GB390R
Descrizione:
RES 390 OHM 2% 1/2W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.335" L x 0.122" W (8.50mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient 0/ -400ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 390 Ohms
Series CF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W