CF12JT51R0
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
CF12JT51R0
Descrizione:
RES 51 OHM 5% 1/2W AXIAL
In magazzino : 26555
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Temperature Coefficient 0/ -400ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 51 Ohms
Series CF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W