CF1JB4R70
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
CF1JB4R70
Descrizione:
RES 4.7 OHM 5% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 4.7 Ohms
Series CF
Power (Watts) 1W