CF2JB47R0
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
CF2JB47R0
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 47 OHM 5% 2W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Temperature Coefficient 0/ -400ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 47 Ohms
Series CF
Power (Watts) 2W