CFB-115A-1-5M
R-K Electronics, Inc.
Prodotto No:
CFB-115A-1-5M
Descrizione:
RELAY TIME DELAY 5MIN 10A 120V
In magazzino : 10
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)
Delay Time 3 Sec ~ 5 Min
Circuit DPDT (2 Form C)
Mounting Type Socketable
Product Status Active
Relay Type Mechanical Relay
Series -
Function Off-Delay
Voltage - Supply 115VAC
Mfr R-K Electronics, Inc.
Timing Adjustment Method Fixed
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC