CFB-115A-3-20M
R-K Electronics, Inc.
Prodotto No:
CFB-115A-3-20M
Descrizione:
RELAY TIME DELAY 20MIN 10A 120V
Guida per l'utente
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)
Delay Time 12 Sec ~ 20 Min
Circuit DPDT (2 Form C)
Function Off-Delay
Voltage - Supply 115VAC
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC