CFB-115A-5-30M
R-K Electronics, Inc.
Prodotto No:
CFB-115A-5-30M
Descrizione:
RELAY TIME DELAY 30MIN 10A 120V
Guida per l'utente
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)
Delay Time 18 Sec ~ 30 Min
Function Off-Delay
Voltage - Supply 115VAC
Mfr R-K Electronics, Inc.
Timing Adjustment Method Hand Dial
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC