CFB-125D-7-10M
R-K Electronics, Inc.
Prodotto No:
CFB-125D-7-10M
Descrizione:
RELAY TIME DELAY 10MIN 10A 120V
Guida per l'utente
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)
Delay Time 6 Sec ~ 10 Min
Circuit SPDT (1 Form C)
Function Off-Delay
Voltage - Supply 125VDC
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC