CFB-24D-5-24H
R-K Electronics, Inc.
Prodotto No:
CFB-24D-5-24H
Descrizione:
RELAY TIME DELAY 24HR 10A 120V
Guida per l'utente
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)
Delay Time 14.4 Min ~ 24 Hrs
Circuit DPDT (2 Form C)
Function Off-Delay
Voltage - Supply 24VDC
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC