CFB-24D-7-5H
R-K Electronics, Inc.
Prodotto No:
CFB-24D-7-5H
Descrizione:
RELAY TIME DELAY 5HR 10A 120V
Guida per l'utente
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)
Delay Time 3 Min ~ 5 Hrs
Circuit SPDT (1 Form C)
Function Off-Delay
Voltage - Supply 24VDC
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC