CFM130M120-C
Cincon Electronics Co. LTD
Prodotto No:
CFM130M120-C
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 12V 100W
In magazzino : 43
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Product Status Active
Efficiency 93%
Mfr Cincon Electronics Co. LTD
Features PFC, Universal Input
Voltage - Input 80 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications Household Appliances, Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus, FCC, TUV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.60" L x 2.52" W x 1.36" H (91.4mm x 64.0mm x 34.5mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 8.34 A
Series CFM130M (130W)
Power (Watts) 100W (130W Forced Air)