CFM1JT750R
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
CFM1JT750R
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 750 OHM 5% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient 0/ -400ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 750 Ohms
Series CFM
Power (Watts) 1W