CFM81S480-P
Cincon Electronics Co. LTD
Prodotto No:
CFM81S480-P
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 48V 80W
In magazzino : 40
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Product Status Active
Efficiency 90%
Mfr Cincon Electronics Co. LTD
Features Adjustable Output, Universal Input
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -30°C ~ 85°C (With Derating)
Applications Household Appliances, ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 48V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.00" L x 2.22" W x 1.34" H (76.2mm x 56.4mm x 34.0mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 1.67 A
Series CFM81S (80W)
Power (Watts) 80W