Casa / Ceramic Capacitors / CGA3E1X7T0G106M080AC
minImg
CGA3E1X7T0G106M080AC
TDK Corporation
Prodotto No:
CGA3E1X7T0G106M080AC
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
CAP 0603 X7T 4V 10UF 20% 0.80MM
In magazzino : 20754
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient X7T
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series CGA
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Thickness (Max) 0.043" (1.10mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 10 µF