Casa / Ceramic Capacitors / CGA3E3X5R1A155M080AB
minImg
CGA3E3X5R1A155M080AB
TDK Corporation
Prodotto No:
CGA3E3X5R1A155M080AB
Descrizione:
CAP CER 1.5UF 10V X5R 0603
In magazzino : 4865
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient X5R
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Thickness (Max) 0.035" (0.90mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 1.5 µF