Casa / Ceramic Capacitors / CGA4J4C0G2W392J125AE
minImg
CGA4J4C0G2W392J125AE
TDK Corporation
Prodotto No:
CGA4J4C0G2W392J125AE
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
CAP CER 3900PF 450V C0G/NP0 0805
In magazzino : 3484
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive, Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 450V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series CGA
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Thickness (Max) 0.059" (1.50mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 3900 pF