CH0603-330RGFTA
Vishay Sfernice
Prodotto No:
CH0603-330RGFTA
Produttore:
Vishay Sfernice
Pacchetto:
0603
Descrizione:
RES CH 0603 THIN FILM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Resistance 330 Ohms
Series CH
Power (Watts) 0.125W, 1/8W