CHP0805L3301JNT
Vishay Sfernice
Prodotto No:
CHP0805L3301JNT
Produttore:
Vishay Sfernice
Pacchetto:
0805
Descrizione:
CHP 0805 200PPM 3K3 5% N TR
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.51mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.073" L x 0.049" W (1.85mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings -
Resistance 3.3 kOhms
Series CHP
Power (Watts) 0.2W, 1/5W