CHP2512-FX-3301ELF
Bourns Inc.
Prodotto No:
CHP2512-FX-3301ELF
Produttore:
Bourns Inc.
Pacchetto:
2512
Descrizione:
RESHIGHPOWER 2512 3K30 1% 3W TC1
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 3.3 kOhms
Series CHP
Power (Watts) 3W