CHPHT0805K3161FGT
Vishay Sfernice
Prodotto No:
CHPHT0805K3161FGT
Produttore:
Vishay Sfernice
Pacchetto:
0805
Descrizione:
RES SMD 3.16K OHM 1% 0.02W 0805
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.51mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.073" L x 0.049" W (1.85mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Resistance 3.16 kOhms
Series CHPHT
Power (Watts) 0.02W