CHS3804812H
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
CHS3804812H
Produttore:
Cosel USA, Inc.
Pacchetto:
Eighth Brick
Descrizione:
DC DC CONVERTER 12V 384W
Guida per l'utente
Voltage - Input (Max) 76V
Product Status Active
Supplier Device Package Eighth Brick
Current - Output (Max) 32A
Voltage - Input (Min) 36V
Package / Case Eighth Brick
Efficiency 95%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Adjustable Output, Remote Sense
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 2.25 kV
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.30" L x 0.90" W x 0.43" H (58.4mm x 22.9mm x 11.0mm)
Number of Outputs 1
Control Features Enable, Active Low
Series CHS (380W)
Power (Watts) 384 W