CHSA2512R0002F
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
CHSA2512R0002F
Pacchetto:
2512
Descrizione:
RES 0.0002 OHM 1% 6W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±175ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 0.2 mOhms
Series CHSA
Power (Watts) 6W