Casa / Oscillators / CHT32C15622PMT
minImg
CHT32C15622PMT
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
CHT32C15622PMT
Descrizione:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ HCMOS
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 156.25 MHz