CIC21P600NE
Samsung Electro-Mechanics
Prodotto No:
CIC21P600NE
Descrizione:
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 25mOhm
Impedance @ Frequency 60 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.043" (1.10mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series CIC21
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 3A