CIH10T22NJNC
Samsung Electro-Mechanics
Prodotto No:
CIH10T22NJNC
Descrizione:
FIXED IND 22NH 500MA 400MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 12 @ 100MHz
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 500 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
DC Resistance (DCR) 400mOhm Max
Inductance 22 nH
Series CIH10T
Type Multilayer
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 1.6GHz