CK45-E3DD682ZYNN
TDK Corporation
Prodotto No:
CK45-E3DD682ZYNN
Descrizione:
CAP CER 6800PF 2KV RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.571" (14.50mm)
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 2000V (2kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.413" Dia (10.50mm)
Temperature Coefficient E
Product Status Obsolete
Ratings -
Series CK45
Mfr TDK Corporation
Capacitance 6800 pF