Casa / Ceramic Capacitors / CK45-R3DD331KAVRA
minImg
CK45-R3DD331KAVRA
TDK Corporation
Prodotto No:
CK45-R3DD331KAVRA
Descrizione:
CAP CER 330PF 2KV RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.492" (12.50mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 2000V (2kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.335" Dia (8.50mm)
Temperature Coefficient R
Product Status Obsolete
Ratings AEC-Q200
Series CK45-RR
Mfr TDK Corporation
Capacitance 330 pF