CL-SA-12C4-22
Nidec Components Corporation
Prodotto No:
CL-SA-12C4-22
Descrizione:
SWITCH SLIDE SPDT 500MA 12V
In magazzino : 5938
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Switch Travel 1.60mm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Termination Style PC Pin
Actuator Type Standard
Current Rating (Amps) 500mA (DC)
Contact Finish -
Circuit SPDT
Actuator Length 1.40mm
Mounting Type Through Hole, Right Angle
Mechanical Life 10,000 Cycles
Product Status Active
Series CL-SA
Voltage Rating - DC 12 V