CL05B332KA5NNNC
Samsung Electro-Mechanics
Prodotto No:
CL05B332KA5NNNC
Descrizione:
CAP CER 3300PF 25V X7R 0402
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Obsolete
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Thickness (Max) 0.022" (0.55mm)
Mfr Samsung Electro-Mechanics
Capacitance 3300 pF