CL2-10R-12
Signal Transformer
Prodotto No:
CL2-10R-12
Produttore:
Signal Transformer
Descrizione:
PWR XFMR LAMINATED 10VA TH
In magazzino : 428
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Center Tap No
Termination Style PC Pin
Height - Seated (Max) 34.90mm
Voltage - Primary 115V, 230V
Voltage - Isolation 4000Vrms
Secondary Winding(s) Single
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 47.60mm L x 39.70mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) 830mA
Weight 0.53 lb (240.4 g)
Primary Winding(s) Dual
Series CL2
Type Laminated Core
Power - Max 10VA
Mfr Signal Transformer
Package Box
Voltage - Secondary (Full Load) 12V