CL32B476KPJNNWE
Samsung Electro-Mechanics
Prodotto No:
CL32B476KPJNNWE
Descrizione:
CAP CER 47UF 10V X7R 1210
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series CL
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)
Mfr Samsung Electro-Mechanics
Capacitance 47 µF