Casa / Fixed Inductors / CLF10040T-221M-CA
minImg
CLF10040T-221M-CA
TDK Corporation
Prodotto No:
CLF10040T-221M-CA
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
FIXED IND 220UH 700MA 624MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 880mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.161" (4.10mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 624mOhm Max
Inductance 220 µH