Casa / Fixed Inductors / CLF10040T-680M-D
minImg
CLF10040T-680M-D
TDK Corporation
Prodotto No:
CLF10040T-680M-D
Descrizione:
FIXED IND 68UH 1.1A 216 MOHM SMD
In magazzino : 1034
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 1.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.161" (4.10mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 216mOhm Max
Inductance 68 µH