Casa / Fixed Inductors / CLF12577NIT-680M-D
minImg
CLF12577NIT-680M-D
TDK Corporation
Prodotto No:
CLF12577NIT-680M-D
Descrizione:
FIXED IND 68UH 2.65A 108MOHM SMD
In magazzino : 2075
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 2.65A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.65 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.504" L x 0.492" W (12.80mm x 12.50mm)
Product Status Last Time Buy
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 108mOhm Max
Inductance 68 µH