Casa / Fixed Inductors / CLF6045T-330M-D
minImg
CLF6045T-330M-D
TDK Corporation
Prodotto No:
CLF6045T-330M-D
Descrizione:
FIXED IND 33UH 1.5A 123.6MOHM SM
In magazzino : 1958
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 1.07A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.244" L x 0.232" W (6.20mm x 5.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 123.6mOhm Max
Inductance 33 µH