Casa / Fixed Inductors / CLF7045NIT-470M-D
minImg
CLF7045NIT-470M-D
TDK Corporation
Prodotto No:
CLF7045NIT-470M-D
Descrizione:
FIXED IND 47UH 1.26A 160MOHM SMD
In magazzino : 40841
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 1.26A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.26 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.291" L x 0.276" W (7.40mm x 7.00mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 160mOhm Max
Inductance 47 µH