CLM2B10120
Siemens
Prodotto No:
CLM2B10120
Produttore:
Siemens
Descrizione:
CONTACTOR LTG M-HELD,20A,10NO,N1
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Coil Power 600VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 20 A
Mounting Type Chassis Mount
Coil Resistance -
Must Release Voltage -
Product Status Active
Contact Form 10PST-NO (10 Form A)
Series -
Contact Material -
Mfr Siemens
Coil Voltage 110 ~ 120VAC