Casa / Crystals / CM200C32768DZBT
minImg
CM200C32768DZBT
Citizen Finedevice Co Ltd
Prodotto No:
CM200C32768DZBT
Descrizione:
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
In magazzino : 18643
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 6pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.100" (2.55mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 kOhms
Ratings -
Series CM200C
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 4-SOJ, 5.50mm pitch
Mfr Citizen Finedevice Co Ltd
Frequency 32.768 kHz