CM21-V7VG550000000
Rishabh Instruments
Prodotto No:
CM21-V7VG550000000
Descrizione:
VOLTAGE TRANSDUCER 0-500V 4-20MA
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 45°C
Termination Style Screw Terminal
Response Time 250ms
Approval Agency CE, UL
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Series -
Accuracy -
Type Voltage Transducer
Voltage - Supply 40 ~ 300VAC/DC
Output 4 ~ 20mA
Mfr Rishabh Instruments
Input Range 0 ~ 500VAC