Casa / Crystals / CM309E18000000BBKT
minImg
CM309E18000000BBKT
Citizen Finedevice Co Ltd
Prodotto No:
CM309E18000000BBKT
Descrizione:
CRYSTAL 18.0000MHZ 20PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) 0.146" (3.70mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm)
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Ratings -
Series CM309E
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SOJ, 9.60mm pitch
Mfr Citizen Finedevice Co Ltd
Frequency 18 MHz