CMF16-473700-B
Triad Magnetics
Prodotto No:
CMF16-473700-B
Produttore:
Triad Magnetics
Descrizione:
CMC 47MH 700MA 2LN TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR) (Max) 1.39Ohm
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.965" L x 0.571" W (24.50mm x 14.50mm)
Height (Max) 0.531" (13.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CMF
Voltage Rating - DC -
Package / Case Vertical, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 700mA
Voltage Rating - AC 300V
Mfr Triad Magnetics
Features -
Filter Type Power Line
Package Bulk
Inductance @ Frequency 47 mH @ 10 kHz